Moderna un komfortabla viesnīcā vēsturiskā rajonā

Pirmskara mūra māju arhitektūra, vēsturiskā un slavenā koka apbūve, fantastiski parki un dīķi – izbaudiet Rīgas kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas skaistuma apvienojumu, ko piedāvā PRIMO HOTEL atrašanās vieta – īpašais Āgenskalna rajons.

Par viesnīcu

Ģimenēm draudzīgi numuriņi

PRIMO HOTEL elegantajos numuriņos var apmesties līdz pat 4 cilvēkiem, un tie ir aprīkoti ar visu nepieciešamo – sākot ar darbam aprīkotu vietu un bezmaksas internetu līdz pat gardām brokastīm, kas ir iekļautas cenā!

Par viesnīcu

Atpūties un relaksējies

Eleganti un mājīgi viesnīcas numuriņi ar slavena latviešu mākslinieka darbiem katrā istabā patīkamai atpūtai. Bezmaksas internets un autostāvvieta jūsu ērtībām, kā arī gardas brokastis ir iekļautas cenā!

Par viesnīcu
 

Atsauksmes

Atzinības citos resursos

Lūk ko par mums saka citi ceļotāji:

4/5
8,4/10
4,1/5
4,2/5

Johans, Apvienotā Karaliste

Istaba bija ļoti tīra, vannas istaba bija diezgan plašas ar lielu vannu. Mēs nedzirdējām nekādus kaimiņus vai citas skaņas no ārpuses. Apkalpošana viesnīcas numurā bija izcila katru dienu.

Tatiana, Turcija

Jauka, tīra viesnīca tuvu lidostai, un nav sarežģīti nokļūt līdz pilsētas centram. Ļoti laba īstermiņa palikšanai. Iespējams nokļūt ar lidostas autobusu + nelielu pastaigu. Draudzīgs personāls, kas runā vairākās valodās.

Dina, Gernseja

Istaba bija patiešām liela ar lielu plašumu, ak, gultas, ļoti, ļoti ērtas ar lielisku gultasveļu, tas bija gluži kā gulēt mākoņos, fantastiski! Mēs ceļojām apkārt, un bija lieliski izbaudīt labu nakts miegu. Ļoti labs personāls, ļoti tīras istabas. Lielveikals turpat pāri ielai, tāpat arī sabiedriskais transports, lai aizdotos uz Vecpilsētu. Tā man bija pirmā reize, kad man bija skumji doties prom. Es iesaku šo viesnīcu cilvēkiem, kam patīk aplūkot vietas, ģimenēm ar bērniem, kur labs nakts miegs un plašums istabās ir svarīgs par ļoti jauku cenu. 

Stephanie, Šveice

Mēs palikām tur tikai vienu nakti, lai nākamajā rītā mēs varētu aizbraukt pakaļ nomas mašīnai. Gultas bija ērtas, un brokastis bija labas. Tur bija bezmaksas autostāvvieta pie pašas viesnīcas. Cena par to, ko tu iegūsti, ir laba, un es izvēlētos to vēlreiz.

Kyriakos, Grieķija

Komfortabla un tīra istaba. Brokastis bija labas. Darbinieki bija ļoti laipni un atbildēja uz mūsu jautājumiem. Viesnīcas atrašanās vieta ir ļoti laba, jo tu vari tikt līdz pilsētas centram pavisam vienkārši.