Par viesnīcu

Esi sveicināts, ceļotāj!

 

Laipni lūdzam Ziemeļeiropas galvaspilsētā Rīgā!

Rīgai ir vairāk nekā 815 gadus sena vēsture: dažādi gadsimti, dažādi valdnieki, modernisms, jūgendstils un koka arhitektūra Āgenskalnā. Tomēr Rīga joprojām ir jauna, tā ir pilsēta, kurā meistarīgi savijas vēsture un mūsdienu kultūra. Leģenda vēsta, ka Rīga nekad nebūs gatava… Nāc un atrodi savu Rīgu jau tūlīt!

 

Īsumā par viesnīcu PRIMO HOTEL

 

Izbaudiet vienu no populārākajām un augstāk novērtētajām 3+ zvaigžņu viesnīcām Rīgā – PRIMO HOTEL.

Modernā un vienmēr mājīgā viesnīca – tā ir jūsu iespēja apmesties dizainera veidotos, elegantos numuriņos platībā no 17 līdz 30 m², kur katrā istabā jūsu acis priecēs slavenā latviešu mākslinieka Aivara Vilipsona ģipša mākslas darbi.

Full HD izšķirtspējas televizors ar virkni dažādu TV kanālu jūsu izklaidei, ērts galds darbam un bezmaksas WiFi interneta pieslēgums darba un privātajām vajadzībām, bezmaksas autostāvvieta un lieliska apkalpošana – mūsu viesnīcā ir viss, kas nepieciešams, lai jūsu uzturēšanās tajā būtu pilnvērtīga un patīkama. Turklāt cenā iekļautās, gardās brokastis ar plašu ēdiena izvēli ļaus jums pienācīgi sagatavoties gaidāmajai dienai.

Numuriņu skaits: 20
Reģistrēšanās: no 14:00
Izrakstīšanās: līdz 12:00

Brokastis ir iekļautas numuriņa cenā. Brokastu cena papildus personai: 8 EUR

Autostāvvieta: bezmaksas autostāvvieta tieši pie viesnīcas.

Bērni, papildus guļvietas: ja nav nepieciešama papildus gulta, nakšņošana bērnam līdz 3 gadu vecumam bez maksas. Nepieciešamība pēc papildgultas un bērnu gultiņas jānorāda rezervācijā un jāsaskaņo ar viesnīcu.
Papildus gulta: 15 EUR

Mājdzīvnieki: Ir atļauti, papildus samaksa var tikt ieturēta.

 

 

Atrašanās vieta – Āgenskalna centrs

 

Pirmskara mūra māju arhitektūra, vēsturiskā un slavenā koka apbūve, fantastiski parki un dīķi – izbaudiet Rīgas kultūrvēsturiskā mantojuma un dabas skaistuma apvienojumu, ko piedāvā PROMO HOTEL atrašanās vieta – īpašais Āgenskalna rajons. Viesnīca atrodas pašā Āgenskalna sirdī, blakus vēsturiskajai tirgus ēkai un romantiskajām koka mājām.

50 metru attālumā no viesnīcas atrodas sabiedriskā transporta pietura. Autobuss, trolejbuss vai tramvajs aizvedīs jūs līdz Vecrīgai nieka 7 minūtēs, taču jūs varat izvēlēties arī 2,5 km garu pastaigu caur parku. Arī lidosta atrodas ļoti ērtā un pieejamā attālumā – līdz tai iespējams nokļūt vien 15 minūšu laikā. Savukārt iecienītā Latvijas kūrortpilsēta Jūrmala ir vien 15 km attālumā no PRIMO HOTEL.

Taču nav nemaz jāiet nekur tālu, lai izbaudītu pilsētu – arī tepat Pārdaugavā, kur viesnīca atrodas, ir daudzveidīga vide, ko baudīt – Ķīpsala ar tās fantastiskajiem, elpu aizraujošajiem un pasaulē plaši pazīstamajiem skatiem uz Rīgas labo krastu; jaunuzceltā Bibliotēka, kas ar savu arhitektūru pārsteidz ne tikai ārzemju viesus, bet arī pašmāju iedzīvotājus; dabas cienītājiem turpat netālu ir pieejams gleznainais un romantiskais Māras dīķis, savukārt kultūras un izklaižu cienītāji dažu pieturu attālumā var sasniegt Ķīpsalas izstāžu halli, kur regulāri notiek gan izglītojoši, gan arī izklaidējoši pasākumi.

Atrašanās vietu kartē un navigācijas iespējas varat aplūkot Kontaktu sadaļā.

 

Attālumi līdz apskates objektiem:

Vēsturiskais Āgenskalna tirgus – 100 m
Māras dīķis – 500 m
Arkādijas parks – 700 m
Kalnciema ielas kvartāls / tirdziņš – 900 m
Nacionālā Bibliotēka / “Gaismas pils” – 2 km
Izstāžu centrs “Ķīpsala” – 3 km
Doma baznīca Vecrīgā – 3 km
Brīvības piemineklis – 3,5 km
Rīgas pils – 3 km
Jūrmala – 15 km