Masāža

Masāža

 

Tā atslābina un vienlaicīgi baro ķermeni, prātu un dvēseli. Atpūtiniet savu ķermeni un prātu un iegūstiet jaunus spēkus, ko sniedz jums masāžas process!

Masāžai ir daudzpusīga ietekme uz visu cilvēka organismu. Pēc pareizas metodes un ar piemērotiem paņēmieniem veiktā masāža rada siltuma sajūtu visā ķermenī, uzlabo cilvēka pašsajūtu un paaugstina kopējo cilvēka tonusu gan pašā masāžas laikā, gan arī pēc tās. Ja masāža tiek veikta nepareizi, var rasties vājums un citas nepatīkamas sajūtas. Savukārt pareizi veikta masāža sniedz relaksējošu efektu un ļauj atpūsties un uzlabot savu pašsajūtu gan fiziski, gan garīgi.

Masāžas procesā tiek ietekmēti visi ādas slāņi, ādas kapilāri un muskuļi, sviedru un tauku dziedzeri, turklāt masāžas process rada pozitīvu iedarbību uz cilvēka centrālo nervu sistēmu, kas ir savienota ar ādā esošajiem receptoriem. Uz tauku slāni masāža iedarbojas pakāpeniski, vienlaicīgi uzlabojot arī vielmaiņas procesu. Paaugstinoties vielmaiņas procesiem organismā, tiek pastiprināti izdalīti tauki no tauku dziedzeriem, un masāža palīdz sadedzināt tauku audos pārmērīgā daudzumā esošos taukus. Citiem vārdiem sakot, masāža ir lielisks un spēcīgs līdzeklis, kas palīdz cilvēkam rūpēties par savu fizisko un morālo veselību un labklājību.

Sprandas ekspressmasāža 20 min  15 EUR
Muguras masāža  40 min  25 EUR
Pēdu un kāju masāža 40 min  25 EUR
Galvas un kakla zonas masāža 40 min  25 EUR
Visa ķermeņa masāža  60 min 35 EUR
Visa ķermeņa skrubēšana+visa ķermeņa eļļas masāža 90 min 45 EUR

 

Masāžu pakalpojumi ir pieejami katru dienu no plkst. 8:00 līdz 21:00, iepriekš rezervējot sev vēlamo laiku.

Rezervācijas varat veikt, zvanot: +371 67 454571.