adrese: Nometņu 62, Rīga, LV-1002, Latvija
telefons: +371 25888777, +371 67454571 fakss: +371 67454572
info@primohotel.lv, www.primohotel.lv

Latviski English По-русски Deutsch
  • WELCOME HOME
  • WELCOME HOME
  • WELCOME HOME
  • WELCOME HOME
  • WELCOME HOME

Laipni lūdzam Ziemeļeiropas galvaspilsētā Rīgā! Rīgai ir vairāk nekā 810 gadus sena vēsture: dažādi gadsimti, dažādi valdnieki, modernisms, jūgendstils un koka arhitektūra Āgenskalnā. Tomēr Rīga joprojām ir jauna, tā ir pilsēta, kurā meistarīgi savijas vēsture un mūsdienu kultūra. Leģenda vēsta, ka Rīga nekad nebūs gatava... Nāc un atrodi savu Rīgu jau tūlīt!


Esam lepni jums piedāvāt vienu no populārākajām un augstāk novērtētajām 3+ zvaigžņu viesnīcām Rīgā – PRIMO HOTEL.


Modernā un vienmēr jaunā viesnīca piedāvā elegantā stilā dizainera veidotus no 17 līdz 30 m² lielus numuriņus ar slavenā latviešu mākslinieka Aivara Vilipsōna ģipša mākslas darbiem katrā istabā. Darba virsma ar bezmaksas interneta pieslēgumu, Full HD izšķirtspējas televizors ar plašu kabeļtelevīzijas kanālu klāstu, bezmaksas autostāvvieta un laipna apkalpošana – tās ir tikai dažas lietas, kas jūsu apmešanos pie mums padarīs patīkamu. Brokastis varat pasūtīt no ēdienkartes sev vēlamā laikā.


PRIMO HOTEL atrašanās vieta ļauj lieliski izbaudīt Rīgas piedāvātās iespējas, kas ir vairāk nekā tikai Vecrīga. Āgenskalna rajons ir pazīstams ar saviem parkiem un dīķiem, kā arī koka arhitektūru. Viesnīca atrodas pašā Āgenskalna sirdī, blakus vēsturiskajai tirgus ēkai, kur Latvijas ražotāju gardumi ir nopērkami no paša saimnieka.


50 metrus no viesnīcas atrodas sabiedriskā transporta pietura. Autobuss, trolejbuss vai tramvajs aizvedīs jūs līdz Vecrīgai 7 minūtēs, taču jūs varat izvēlēties arī 2,5 km garu pastaigu caur parku. Ļoti ērts ir arī lidostas tuvums – līdz tai iespējams nokļūt tikai 15 minūtēs. Savukārt kūrortpilsēta Jūrmala ir vien 15 km attālumā no PRIMO HOTEL.